Kullanım <span class='ince'>Koşulları</span>

Kullanım Koşulları

“Bu sitede yer alan yazıların tümü yalnızca bilgilendirme amacı ile sağlanmaktadır. Sitemizde sağlanan bilgiler asla hastalık teşhisi ve tedavisi, veya herhangi diğer sağlık sorunlarına yönelik teşhis ve tedavi amacı ile kullanılmamalıdır. Yazılar ve paylaşılan bilgiler yalnızca içeriği sağlayan kişilerin bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçerikler herkes için uygun olmayabilir veya herkes tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı, görsel ve ses öğelerinin kopyalanması, her türlü kullanımı ve dağıtımı, veya paylaşılan bilgilerin uygulanması sonucunda doğabilecek tüm hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar, sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bundan dolayı ortaya çıkabilecek herhangi bir sorundan GencVeFit.com, site yazarları veya kullanıcıları asla sorumlu tutulamaz. Doktorunuza danışmadan asla sitemizde yer alan beslenme ve egzersiz programlarını, veya herhangi diğer tavsiyeleri uygulamaya başlamayın!”

Kullanım Koşullarımız ve Gizlilik Politikamız, GencVeFit.com ile sizin aranızdaki hizmet kullanımına ilişkin tüm anlaşmaları teşkil eder ve GencVeFit.com ile sizin aranızdaki hizmet kullanımına ilişkin daha önceki tüm anlaşmaların yerine geçer. Hizmetlerimize erişmek ve kullanmakla bu koşulların yükümlülüğü altına girdiğinizi Kabul etmektesiniz. Eğer bu koşulların tümünü Kabul etmiyorsanız, hizmetlerimize erişmeyin ve hizmetlerimizi kullanmayın. Bu koşulları zaman zaman değiştirebiliriz, geçerli olan sürüm daima GencVeFit.com/kullanim-kosullari adresinde bulunacaktır. Eğer bu koşulları değiştirirsek, tamamen isteğimize bağlı olarak, hesabınızda belirttiğiniz email adresine bir email göndererek size haberdar etmeyi seçebiliriz. Hizmetlerimize erişmeyi ve kullanmayı sürdürerek bu koşulların yenilenmiş olan sürümünün yükümlülüğü altına girmiş sayılırsınız.

Tanımlar

“GencVeFit.com”, “Hizmetler” ve “Biz” dediğimizde www.GencVeFit.com adresindeki web sitemiz de ve tüm ilişkili sitelerimizde (alt sitelerimiz, uluslararası sürümlerimiz, widget lar, indirilebilir uygulamalar ve mobil sürümlerimiz) sunduğumuz bütün özellikleri ve hizmetleri, platformumuz, diğer medyalar, yazılım, kod, cihazlar, su an mevcut olan veya ileride geliştireceğimiz ağları kastetmekteyiz. “Bilgi” ile kastettiğimiz sizin hakkınızda topladığımız tüm gerçekler ve bilgiler ile kullanıcılardan veya GencVeFit.com ile etkileşimde bulunan fakat kullanıcı olmayan kişiler tarafından yapılan eylemlerdir. “İçerik” dediğimizde sizin veya diğer kullanıcıların yayınladığı veya GencVeFit.com a mesaj ile gönderdiği bilgi tanımına girmeyen herşeyi kastetmekteyiz. “Veri” veya “Kullanıcı verisi” ile sizin veya üçüncü kişilerin herhangi bir kullanıcının içeriği veya bilgileri dahil olmak üzere GencVeFit.com dan erişebileceği veya GencVeFit.com a sağlayabileceği tüm verileri kastetmekteyiz. “Yayınlamak” ile GencVeFit.com da yayınlanan veya GencVeFit.com kullanılarak erişilebilen tüm yayınları kastetmekteyiz. “Kullanmak” ile kullanmak, kopyalamak, umuma açık bir şekilde göstermek veya yayınlamak, dağıtımında bulunmak, değiştirmek, çevirisini yapmak ve türevlerini üretmeyi kastetmekteyiz.

Temel Koşullar

GencVeFit.com un sağladığı hizmetler önceden haber vermeksizin zaman zaman değişebilir veya tamamen sona erebilir. GencVeFit.com önceden haber vermeksizin ve tamamen kendi isteği doğrultusunda kullanım ve veri saklamaya limit koyabilme hakkini saklı tutar. Eğer işbu Kullanım Koşullarının herhangi bir bölümü uygulanamaz veya yürütülemez hale gelirse geriye kalan kısmın tamamı hala yürürlükte kalacaktır. İşbu Kullanım koşullarına yapılacak herhangi bir değişiklik veya iptal yazılı formda ve tarafımızdan imzalanmış olmalıdır.

Kullanım Koşulları ile belirlenmiş haklarınızı ve yükümlülüklerinizi bizden yazılı izin almadan kimseye transfer edemezsiniz. Hizmetlerimizin sürekli bedava olacağını garanti etmemekteyiz. İşbu bildirimdeki hiç bir madde kanunlarla işbirliği yapma hakkimizi engellememektedir. Size açıkça beyan edilerek verilmemiş olan tüm haklar bize aittir.

Kanuni Ehliyet

Hizmetlerimize erişmekle veya kullanmakla GencVeFit.com ile bir sözleşmeye girmiş sayılırsınız ve şunları ilan edersiniz: (a) Türkiye Cumhuriyeti kanunları altında veya ilgili bölgenin kanunları altında bu hizmetleri kullanmaktan men edilmiş biri değilsiniz; (b) Cinsel istismar olarak nitelendirilebilecek hiçbir suçtan suçlu bulunmadınız veya hüküm giymediniz veya herhangi bir hükümet birimi tarafından cinsel suçlu olarak kayıt edilmediniz; (c) Hizmetlerimizi kullanımınız daha önceden dondurulmadı veya iptal edilmedi; (d) İşbu sözleşmeyi Kabul etme hakkiniz, yetkiniz ve kapasiteniz vardır ve işbu sözleşmenin tüm maddelerini ve koşullarını Kabul etmektesiniz; (e) En az 13 yaşındasınız. Eğer işbu bildirimi bir şirket, organizasyon, hükümet birimi veya diğer bir yasal teşkilat adına Kabul ediyorsanız, bunu yapabilme yetkinin size tanındığını ilan ediyorsunuz. Hizmetlerimizi ancak işbu bildirimin tüm maddelerini Kabul ederek ve ilgili tüm yerel ve ulusal kanun ve kurallara uyum çerçevesinde kullanabilirsiniz.

Kullanıcı İçerikleri

Web sitemizde ilan edilen veya özel mesaj ile gönderilen tüm içeriklerden bütünüyle bu içeriği oluşturan kişiler sorumludur. Hizmetlerimizce ilan edilen içerikleri kontrol edemeyiz ve içerikler için hiçbir sorumluluk alamayız. Hizmetlerimizce yayınlanan veya hizmetlerimize erişerek elde ettiğiniz bilgilere dayanarak yapılacak tüm eylemlerden siz sorumlusunuz. Hizmetlerimiz aracılığıyla ifade edilmiş hiçbir içerik veya iletişimin doğruluğunu, bütünlüğünü veya güvenilirliğini onaylamayız, desteklemeyiz, temsil etmeyiz, garanti etmeyiz veya hizmetlerimiz üzerinden ifade edilen hiçbir görüşün savunucusu olmayız. Hiçbir şart altında mesajla gönderilmiş, ilan edilmiş veya hizmetlerimiz kullanılarak yayınlanmış içerikler için, içeriklerdeki eksiklik veya hatalar için veya bunlara bağlı olarak doğabilecek herhangi bir zarar veya kayıptan dolayı GencVeFit.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Hizmetlerimizin kullanımından, hizmetlerimiz sayesinde yayınladığınız veya mesajla gönderdiğiniz tüm içeriklerden ve bunların sonuçlarından tamamen siz sorumlusunuz. Gönderdiğiniz, yayınladığınız, özel mesajla gönderdiğiniz veya görüntülediğiniz içerikler diğer kullanıcılar tarafından da görüntülenebilmektedir. Yalnızca işbu koşullar altında diğer kişilerle paylaşmaktan rahatsızlık duymayacağınız içerikleri sağlamalısınız.

İçeriklerin ve hizmetlerin kullanımında sınırlama. Herhangi bir hizmeti veya içeriği, dilediğimiz zaman kaldırma veya yayınlanmasını engelleme, kullanıcıların hesaplarını dondurma veya iptal etme ve kullanıcı isimlerini size karşı hiçbir yükümlülük olmadan geri alma hakkımızı(ama zorunluluğunu değil) saklı tutmaktayız. Ayni zamanda aşağıdaki durumlarda gerekli olduğunu düşündüğümüz her turlu bilgiye erişme okuma, saklama ve açıklama hakkini saklı tutarız:

(i) Herhangi bir kanunu, düzenlemeyi, yasal işlemi veya hükümet isteğini yerine getirmek için, (ii) Muhtemel ihlalleri araştırmak da dahil olmak üzere, işbu bildirimin yaptırımlarını uygulayabilmek için, (iii) Hırsızlık, güvenlik veya teknik konulardaki sorunları bulabilmek, önleyebilmek ve çözebilmek için, (iv) Destek isteklerine cevap verebilmek için, (v) GencVeFit.com in, kullanıcılarının ve diğer kişilerin haklarını, mülklerini veya güvenliğini koruyabilmek için.

Gizlilik

GencVeFit.com a gönderdiğiniz tüm bilgiler, bilgilerinizi toplamamızı ve kullanmamızı düzenleyen Gizlilik Politikamıza tabidir. Hizmetlerimizi kullanmanız ile bilgilerinizin GencVeFit.com tarafından toplanmasına ve kullanılmasına (Gizlilik Politikamızda belirtilen şekilde) izin vermiş olursunuz. Daha doğru kararlar verebilmenize yardımcı olacağı için öncelikle Gizlilik Politikamızı okumanızı tavsiye ederiz.

Kullanıcı Görevleri

GencVeFit.com kullanıcıların davranışlarından, bu davranışlar hizmetlerimizin veya sitemizin kullanımıyla ilgili olmasa dahi sorumlu veya yükümlü değildir. HİZMETLERİMİZİ KULLANIRKEN KARŞILAŞABİLECEĞİNİZ TÜM RİSKLERİN SİZE AİT OLDUĞUNU KABUL ETMEKTESİNİZ. İzin verilmeyen ve istenmeyen ticari iletişim faaliyetlerinde bulunmayacaksınız (spam gibi), GencVeFit.com a virüs veya diğer zararlı kodlar ve programlar yüklemeyeceksiniz. Diğer kullanıcıların bilgilerini veya içeriklerini toplamayacaksınız veya GencVeFit.com a otomatik yollarla erişmeyeceksiniz (örneğin bot, robot, örümcek veya kazıyıcı gibi programlarla). Başka bir kişinin kişisel bilgilerini onu rızası olmadan yayınlamayacaksınız veya başka birinin kişisel bilgilerini ticari veya yasadışı yollarla elde etmeye çalışmayacaksınız. Elektronik veya diğer yöntemler kullanarak Hizmetlerimizi kullanan kişilerin email adreslerini veya diğer kontak bilgilerini, istenmeyen toplu iletişimler (bulk emails), email bildirimleri veya diğer ticari iletişimlerde kullanabilmek amacıyla direk veya dolaylı yoldan toplamayacaksınız. Başka birine ait kullanıcı hesabına erişmeyecek veya kullanıcı adi ve şifre bilgilerini istemeyeceksiniz. Başka bir kişi veya kuruluşmuş izlenimini vermeyecek, yaşınızı, kimliğinizi, ilişkili olduğunuz kişi ve kurumları, bağlantılarınızı yanlış tanıtmayacaksınız. Hiçbir kullanıcıyı korkutmayacak, rahatsız etmeyecek ve alay etmeyeceksiniz. Su türde hiçbir içerik yayınlamayacaksınız: nefret söylemleri, tehdit edici nitelikte, pornografik, şiddeti özendiren, çıplaklık veya ahlaka aykırı ögeler içeren türde.

GencVeFit.com u hiçbir yasadışı, yanıltıcı, zarar verici, yada ayrımcı amaçla kullanmayacaksınız. Çalışmaz hale getirecek, aşırı yüklenmesine yol açacak, çalışmasını veya görünüşünü bozacak hiçbir şey yapmayacaksınız (örnek olarak hizmeti reddetmemiz durumunda yapılacak olan öfke saldırıları gibi). İşbu bildirimin ve kurallarımızın ihlalini destekleyecek hiçbir davranışta bulunmayacak veya bunu teşvik etmeyeceksiniz.

Tescil Politikası

Hizmetlerimizde kullanılan veya yer alan tüm isim, hak ve öncelikler (kullanıcıların sağladığı içerikler hariç) sadece GencVeFit.com a aittir ve ait kalacaktır. Hizmetlerimiz ilgili tüm ülkelerin tescil, lisans ve diğer kanunları ile korunmaktadır. İşbu bildirimdeki hiçbir madde GencVeFit.com ismini veya GencVeFit.com a ait logo, dizayn, yazı tipi, domain ismi, video ve ses dosyası, yazılım, programlama kodu ve algoritması ve diğer markamızı ayırdedici özelliği kullanma hakkını tanımaz. GencVeFit.com a veya hizmetlerine dair herhangi bir yorum, geri besleme veya tavsiye tamamen gönüllü olarak yapılmalıdır ve eğer yapılmış ise bu yorumu, geri beslemeyi veya tavsiyeyi uygun gördüğümüz ve dilediğimiz şekilde ve size karşı hiçbir yükümlülük altına girmeden kullanabiliriz. Eğer bir tescil sahibi veya tescil sahibinin ajanı iseniz ve sitemizdeki herhangi bir unsurun sizin tescil veya mülkiyet haklarınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız ABD nin Dijital Milenyum Hakları (Digital Millennium Copyright Act) kapsamında, tescil yazışmalarından sorumlu olan ajanımıza aşağıdaki bilgileri içeren yazılı bir bildirimde bulunabilirsiniz:

(i) Tescil hakki sahibi adına hareket etmeye yetkili kişinin elektronik veya fiziksel imzası; (ii) İhlal edildiği iddia edilen tescilli unsurun tanımı; (iii) İhlal edildiğini iddia ettiğiniz unsurun sitemizdeki yeri (bulmamızı kolaylaştırması için lütfen URL adresini de ekleyin); (iv) Adresiniz, telefon numaranız ve email adresiniz; (v) Bahsedilen unsurun tescil sahibi, ajanı, yada kanunu tarafından kullanılmasına izin verilmediğini belirten ve tarafınızdan imzalanmış yazılı bir ifade (vi) Yanlış beyanın kanuni cezası göz önüne alınarak tarafınızdan hazırlanmış, ifadenizde yukarıda belirttiğiniz tüm bilgilerin doğruluğunu, sizin de tescil sahibi yada tescil sahibi adına hareket etme yetkiniz olduğunu belirten bir yazılı ifade. GencVeFit.com’un tescil ihlaline ilişkin yazışmalarını göndermeniz gereken tescil ajanınına şu elektronik posta adresinden ulaşabilirsiniz:

[email protected]

Konu: Tescil ihlali

Eğer ihlali bildirirken bilerek ve isteyerek yalan beyanda bulunur ve ihlal olmadığı halde unsurlarımızın bir ihlalde bulunduğunu ifade ederseniz, bizim ve sizin tarafınızdan doğabilecek tüm mahkeme ve avukat masraflarından, yanlış iddiaya bağlı olarak unsurları kapatmamız veya ortadan kaldırmamızla ortaya çıkabilecek tüm zarar ve masraflardan siz sorumlu olacaksınız.

Mobil Hizmetler

Hizmetlerimizin belli bölümlerine mobil cihazlar kullanarak da erişebilir ve kullanabilirsiniz, buna SMS hizmetimiz de dahildir (bunlara “Mobil hizmetler” diyoruz). Mobil hizmetlere erişiminiz ve kullanımınızda işbu bildirimin kullanıcı içeriği kullanımı ve gönderimine ait şartları da dahil olmak üzere tüm maddeleri ve mobil hizmetleri kullanmak için üye olduğunuzda size ayrıca sağlanmış olan mobil kullanım şartları bütünüyle geçerli olacaktır. Mobil hizmetlerimize erişerek veya kullanarak mobil servis sağlayıcınızın normal ücretlendirme tarifesinden (mesaj ve veri ücretleri gibi) ücretlendirileceksiniz ve bu ücretlerden de tamamıyla siz sorumlu olacaksınız.

İndirilebilir uygulamalar

Hizmetlerimizi kullanmanıza olanak veren herhangi bir indirilebilir uygulamayı kullandığınızda, işbu bildirimin tüm maddelerini ve uygulamayı yüklediğinizde veya kurduğunuzda size sunulan ve zaman zaman yenilenen kullanıcı anlaşmasını da bütünüyle kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz. Yükümlülük Reddi Hizmetlerimize veya içeriklere erişiminiz ve kullanımınız tamamıyla sizin riskiniz altındadır. Hizmetlerimiz size “Olduğu gibi” ve “Mevcut olduğu kadarıyla” sağlanmaktadır, bunu anlamakta ve kabul etmektesiniz. Bunu kısıtlamaksızın ve kanunlar tarafından izin verildiği ölçüde GencVeFit.com OLDUĞU DÜŞÜNÜLEN VEYA İFADE EDİLMİŞ, PAZARLANABİLİRLİK, BİR AMACA UYGUNLUK, İHLAL ETMEME GİBİ, VEYA HERHANGİ DİĞER TÜRDE TÜM GARANTI VE KOŞULLARI REDDETMEKTEDİR. GencVeFit.com aşağıdakiler için hiçbir garanti vaadinde bulunmaz ve tüm sorumluluk ve yükümlülüğü reddeder:

(i) Hizmetlerin veya herhangi bir içeriğin bütünlüğü, doğruluğu, mevcut olması, zamanında olması, güvenliği veya güvenilirliği; (ii) Bilgisayar sisteminize gelebilecek herhangi bir zarar, veri kaybı veya hizmetlerimize ve içeriklere erişme veya kullanmanızdan doğabilecek herhangi diğer bir zarar; (iii) Hizmetlerimiz tarafından sağlanan herhangi bir içerik veya iletişimde doğabilecek herhangi bir silinme, iletim başarısızlığı veya verinin saklanma veya iletimindeki başarısızlık durumları; (iv) Hizmetlerimizin sizin beklenti ve ihtiyaçlarınıza kesintisiz, güvenli ve hatasız bir şekilde cevap verecek olması. (v) Hizmetlerimizden elde edilecek hiçbir sözlü veya yazılı tavsiye veya bilgi burada bahsedilenlerin dışında bir garanti sağlamayacaktır. GencVeFit.com IN HİZMETLERİ KULLANAN VEYA ÜYE OLAN HİÇ KİMSENİN KİMLIKLERİNİ DOĞRULAMA VEYA HİZMETLERİN KULLANICILAR TARAFINDAN KULLANIM ŞEKLİNİ GÖZETME ZORUNLULUĞU YOKTUR. DOLAYISIYLA, GencVeFit.com SİZİN DİĞER KULLANICILARLA ETKİLEŞİMLERİNİZDEN, DİĞER KULLANICILARIN KİMLİK BİGİLERİNİZİ ÇALMASINDAN VEYA KÖTÜ AMAÇLARLA KULLANMASINDAN DOĞABİLECEK TÜM YÜKÜMLÜLÜĞÜ REDDEDER.

Hizmetlerimiz üçüncü kişilere ait web siteleri veya kaynaklar içerebilir. GencVeFit.com un aşağıdakilerden dolayı sorumlu tutulamayacağını anlamakta ve Kabul etmektesiniz:

(i) Bu web siteleri veya kaynakların mevcut olması veya doğruluğu; (ii) Bu web siteleri veya kaynaklarda mevcut bulunan içerik, ürün veya hizmetler. Bu web siteleri, reklamlar veya kaynaklara ait linkler hiçbir şekilde GencVeFit.com in bu web sitelerini, reklamları veya kaynakları veya bunların içeriklerini, ürünlerini veya hizmetlerini onayladığını göstermemektedir. Bu web siteleri veya kaynakların kullanımından doğabilecek tüm risklerin tamamen size ait olduğunu Kabul etmektesiniz.

Sınırlı Yükümlülük

Bu kısmı GencVeFit.com un, ait olduğu şirketlerin, alt şirketlerinin, ilişkili şirketlerinin, çalışanlarının, ajanlarının, mümessillerinin ve ortaklarının yükümlülüklerini sınırladığı için dikkatlice okuyun. Alttaki tüm kısımlar kanun tarafından izin verildiği ölçüye kadar uygulanacaktır. Bazı bölgeler sözleşmelerde sinirli yükümlülük veya sinirli garanti terimlerine izin vermemektedir, dolayısıyla bu kısım size uygulanmıyor olabilir. Bu kısımdaki hiçbir madde kanunen sınırlanması yasaklanmış olan hiçbir hakki sınırlamak amacını taşımamaktadır. GencVeFit.com KANUNUN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE AŞAĞIDA MADDELER HALİNDE BELİRTİLMİŞ DURUMLARDAN DOLAYI OLUŞABİLECEK HERHANGİ BİR DOLAYLI, KENDİLİĞİNDEN ORTAYA ÇIKABİLECEK, ÖZEL, SONUÇSAL VEYA MANEVİ ZARARDAN; VEYA DOLAYLI VEYA DİREKT OLUŞABİLECEK HERHANGİ BİR KAR VEYA ZARAR KAYBINDAN, HERHANGİ BİR VERİ KAYBINDAN, KULLANIM, HÜSNÜNİYET VEYA DİĞER MANEVİ ZARARDAN YÜKÜMLÜ OLMAYACAKTIR:

(i) HİZMETLERE ERİŞİMİNİZ VE KULLANIMINIZDAN VEYA ERİŞEMEYİP KULLANAMAMANIZDAN; (ii) DİĞER KULLANICILARIN VEYA ÜÇÜNCÜ KİŞİLERİN HERHANGİ BİR RAHATSIZLIK VERİCİ, AHLAK DIŞI, VEYA YASADIŞI AKTİVİTELER GİBİ VE BUNUNLA SINIRLI KALMAMAK UZERE HİZMETLERİMİZDE BULUNABİLECEK ÜÇÜNCÜ BİR KİŞİYE AİT BIR İÇERİK VEYA ETKİLEŞİMDEN; (iii) HİZMETLERİMİZDEN ELDE EDİLEBİLECEK HERHANGİ BİR İÇERİKTEN; (iv) İLETİNİZİN VEYA İÇERİĞİNİZİN İZİNSİZ ERİŞİM, KULLANIM, VEYA DEĞİŞTİRİLMESİNDEN. HİÇBİR DURUMDA GencVeFit.com IN TOPLAM YÜKÜMLÜLÜĞÜ AŞAĞIDA BELİRTİLEN MİKTARLARDAN BÜYÜK OLANI AŞAMAYACAKTIR: 100 ABD DOLARI ($100 USD) DURUMU BAŞLATAN HADİSENİN ORTAYA ÇIKMASINDAN ÖNCEKİ ALTI AY İÇİNDE GencVeFit.com A HİZMETLER İÇİN ÖDEDİĞİNİZ MİKTARLARIN TOPLAMI (EĞER VAR İSE) BU KISIMDAKİ SINIRLAMALAR GARANTİYE DAYALI, SÖZLEŞMEYE DAYALI, KANUNSAL, İNCİNME VEYA MANEVİ ZARAR GİBİ(İHMAL DAHİLDIR), VE TÜM DİĞER DURUMLARDA; VE GencVeFit.com A ZARARIN MUHTEMEL OLDUĞU ÖNCEDEN HABER VERİLMİŞ OLSA DA, VEYA SORUNU ÇÖZME GIİRİŞİMLERİ BAİŞARISIZLIKLA SONUŞLANMIŞ OLSA DA TÜM YÜKÜMLÜLÜK DOĞURABİLECEK SONUÇLARA UYGULANACAKTIR.

Anlaşmazlıklar

GencVeFit.com in amacı tüm anlaşmazlıkları hızlıca ve dostça çözümlemektir. Yasal takibata geçmeden önce bizimle iletişime geçmenizi ve şikâyetinizi açıklamanızı istiyoruz. Bize [email protected] adresinden email yoluyla ulaşabilirsiniz.

Beri Kılmak

GencVeFit.com’i, alt şirketlerini, ait olduğu şirketleri, ilişkili olduğu şirketleri, ortaklarını, yetkili ajanlarını, yöneticilerini ve çalışanlarını aşağıdaki durumlarda doğabilecek herhangi bir kayıptan, yükümlülükten, sorumluluktan, iddiadan, zarardan, masraftan, avukat masrafları dahil olmak üzere herhangi bir harcamadan veya talepten muaf tutar ve beri kılarsınız:

(i) Hizmetleri kullanabilme veya kullanamama yetinizden, (ii) Hizmetlere sunduğunuz veya hizmetler aracılığıyla gönderdiğiniz herhangi bir içerik veya gönderiden , (iii) Kullanıcılarımızla veya hizmetlerle olan etkileşimlerinizden, (iv) İşbu bildirimdeki herhangi bir maddeyi ihlal etmenizden, (v) Üçüncü kişilerin herhangi bir hakkini ihlal etmenizden (vi) Herhangi bir ilişkili kanunu, kuralı veya düzenlemeyi ihlalinizden.

Fesih

İşbu koşullar sizin tarafınızdan fesih edilinceye kadar veya GencVeFit.com tarafından su durumlardan biri ile fesih edilinceye kadar yürürlükte kalacaktır. GencVeFit.com tarafından fesih: Bir neden ile veya hiçbir neden olmadan ve açıklama belirtmeden ve önceden haber vermeden hesabınızı dondurabilir, kapatabilir veya hizmetlerin bir kısmını veya tamamını sunmayı kesebiliriz. Tamamen isteğimize bağlı olarak hesap bilgilerinize, içeriklere, hizmetlerimizin sağladığı verilere ve diğer kayıtlara erişiminizi bloke etme veya tamamen kaldırma hakkini saklı tutarız. Hizmetlere erişiminiz işbu bildirimin ihlali, yasak içerik ekleme, veya üçüncü kişi şikâyetleri gibi bir nedene bağlı olarak dondurulmuş veya iptal edilmişse, GencVeFit.com a o güne kadar ödediğiniz hiç bir miktarın kanun tarafından emredilen kısmı hariç olmak üzere geri iade edilmeyeceğini ve hala ödemeniz gereken tutarın derhal ödenmesi gerekeceğini Kabul edersiniz. Ücret iadesine ilişkin tüm kararlar tamamen GencVeFit.com a aittir. Sizin tarafınızdan fesih: GencVeFit.com ile olan sözleşmenizi herhangi bir anda ve herhangi bir nedenle hesaplarınızı pasif duruma geçirerek ve hizmetlerimizi kullanmayı durdurarak bitirebilirsiniz. Hizmetleri kullanmayı bıraktığınızda GencVeFit.com a haber vermeniz gerekmemektedir. Hesaplarınızı pasif konuma geçirmeden hizmetleri kullanmayı bırakırsanız, hesaplarınız uzun sureli hareketsizlikten ötürü kapatılabilir.