Kredi <span class='ince'>ve</span> Puan Sistemi

Kredi ve Puan Sistemi

Kredi ve Puan Tanıtım

Genel Bakış

Genç ve Fit Kredi ve Puan Sistemi, sağlıklı yaşama bağlantını güçlendirmeyi ve alacağın sonuçları hızlandırmayı amaçlayan bir sistemdir. Sitemizde zaman geçirdikçe ve çeşitli aksiyonlar aldıkça (günlük giriş yapmak, antrenmanlarını kaydetmek, beğenilen sorular sormak gibi) kredi ve puanlar kazanırsın.

Puanların arttıkça Level’in de yükselir. Her 5 level artışında da sana giderek artan miktarda bonus kredi bizden hediye. Yeterki sağlıklı yaşam ile ilgili geçirdiğin zaman artsın, biz seni her türlü destekliyoruz.

Kredilerini ise harcayabileceğin bir çok alan bulunmakta. İstersen sorularını yazılı olarak ya da video ile sana özel olarak cevaplayabiliriz, istersen amaçlarına en kısa ve sağlıklı şekilde ulaşmanı sağlayacak olan, sana özel egzersiz ve beslenme programı hazırlayabiliriz. Kredilerini hem bahsettiğimiz aksiyonları alarak kazanabilirsin, hem de dilersen satın alma opsiyonun da bulunmakta.

Kredi Sistemi

Kredi Sistemi

Fit Kredi, Nedir?

Fit Kredi’yi sitemizin sanal para birimi olarak düşünebilirsin. Alttaki bölümde belirttiğimiz aksiyonları aldıkça kazanırsın, istersen satın da alabilirsin. Kredilerini harcama sayfasında ise sunduğumuz ürün ve hizmetlerden istediklerini kredi fiyatlarına bakarak alabilirsin.

Örneğin 3 ay boyunca Seviye 1 antrenmanlarını düzenli olarak tamamlayıp kaydeden ve başarı hikayesini paylaştığımız bir kişi, kazandığı kredileri kullanarak yazılı veya video ile cevaplayacağımız sorular sorabilir veya Skype görüşmesi alabilir.

Fit Kredi, Nasıl Kazanılır?

Amacımız sağlıklı yaşamı hayatının değişmez bir parçası haline getirmek. Sitemizden ne kadar faydalanırsan o kadar Fit Kredi kazanırsın. Ayrıca Fit Kredi satın alma opsiyonun da bulunmakta.

Aşağıdaki tabloda hangi aksiyonlar ile Fit Kredi kazanabileceğini bulabilirsin.

Fit Kredi, Nasıl Harcanır?

Çok kolay. Direk şuradan: Kredilerim

Puan ve Level Sistemi

Puan ve Level Sistemi

Puan, Nedir?

Puan, aynı Fit Kredi’de olduğu gibi sitemizdeki aktiflik seviyenin bir göstergesidir. Puan topladıkça belli seviyelerde Level’in artar. Level’i yüksek olan kullanıcılar, sitemizin çok aktif kullanıcılarıdır ve bir noktada biz de kendilerini tanımak isteriz.

Her 5 Level artışında da bonus krediler kazanırsın. Örneğin Level 20’ye ulaştığında toplamda 90 Fit Kredi'yi bonus olarak kazanmış olacaksın.

Bir sonraki Level’e ulaşmak için kaç puanın kaldığını, ekranın sağ noktasında şu anki Level’ini gösteren bölümün üzerine gelerek görebilirsin.

Puan, Nasıl Kazanılır?

Fit Kredi kazanma ile aynı aktiviteler ile kazanılır. Aşağıdaki tabloda hangi aksiyonlar ile puan kazanabileceğini bulabilirsin.

Puan, Nasıl Harcanır?

Harcanmaz. Puan bir yetki ve seviye göstergesidir. Ama önceden de bahsettiğimiz gibi Level’in arttıkça bonus krediler de kazanırsın. Hatta duyumlara göre bir Level seviyesine ulaşıldığında 10.000 bonus kredi kazanılıyormuş ;)

Kazanç Tablosu

Kredi ve Puan Kazanç Tablosu

Eylem Puan Kredi
Üye Olma 500 5
Günlük Giriş 100 1
Günlük Antrenmanı Tamamlama 200 2
Günlük Kalori Girişi 100 1
Gelişim Fotosu Yükleme 200 2
Seviye 1'i Tamamlama 25.000 250
Seviye 2'yi Tamamlama 25.000 250
Yayınlanan Başarı Öyküsü Gönderme 50.000 500
Haftanın Sorusunda 1. Olma 500 5
Haftanın Sorusunda 2. Olma 300 3
Haftanın Sorusunda 3. Olma 200 2
Haftanın Sorusunda 4. Olma 200 2
Haftanın Sorusunda 5. Olma 200 2
Haftanın Sorusunda 6. Olma 100 1
Haftanın Sorusunda 7. Olma 100 1
Haftanın Sorusunda 8. Olma 100 1
Haftanın Sorusunda 9. Olma 100 1
Haftanın Sorusunda 10. Olma 100 1
Ankete Oy Verme 100 1