GvF <span class='ince'>Blog</span>

GvF Blog

Tüm Başarı Hikayeleri

Genç ve Fit Başarı Öyküleri - Salih

Pazartesi, 28 Ekim 2013 | Genç ve Fit

Fazla kilolar sadece hoşumuza gitmeyen görüntülere yol açmakla kalmaz, bazen fiziksel aktivitelerimizi engellemeye de başlayabilir. Salih Sercan, aşırı kilolarının sağlığını ve yaşam kalitesini gözle görülür bir şekilde tehdit etmeye başlamasının ve özellikle uyku düzenini bozmasının ardından hayatını değiştirmeye karar verdi. Ve 38 kg vererek çok başarılı bir degişim sağladı. Salih Sercan ın değişimini gösteren medyaları ve size mesajinı aşağıda sunuyoruz.

“Merhaba Genç ve Fit üyeleri,

Ben Salih Sercan Küçük. kendimi bildim bileli kilolu biriydim.Her zaman aklımda kilo vermek vardı fakat bir türlü gerçekleştiremiyordum.120 kiloya kadar ulaşmıştım ve artık hayatım gerçekten düzensiz bir hal almaya başlamıştı.Giyecek birşey bulamıyordum beğendiğim elbiseleri alamıyordum çünkü uygun beden bulmakta sıkıntı çekiyordum.En önemlisi sağlığımla ilgili sıkıntılarda çekmeye başlamıştım nefes almakta zorlanıyordum.Sabah kalktığımda kendimi çok yorgun hissediyordum çünkü gece rahat uyuyamıyordum.

Artık kilo vermek için bir yerden başlamam gerekiyordu.Sadece desteğe ihtiyacım vardı.Bir gün bende internette dolaşırken Genç ve Fit'in videolarına rastladım videolarda gördüğüm hareketleri evde denemeye başladım etki gösterdiğini farkettiğim zaman zayıflayabileceğimi kendime inandırdım.Hırs yaptım.Ve süreç benim için başlamış oldu.Beslenmeme çok dikkat ettim düzenli beslenmeye başladım.Bir spor salonuna yazıldım ve 9 ay içerisinde tam 38 kilo verdim.Gerçekten sabır isteyen bir süreçti.Çok zorlandım ama hiç pes etmedim.

Bu süreçte paylaşımlarıyla zayıflamama destek olan Genç ve Fit ailesine çok teşekkür ederim.

Saygılar”

PAYLAŞ
İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Üyelik Gerekli

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalı ya da kayıt olmalısın.

YORUM YAZ
1 YORUM
  • murat
    murat / 30 Ocak 2015, 11:30 / CEVAPLA
    Kac ay icinde en son ki hale ulastin salih kardes ve beslenme olarak ekstra protein tozu veya yag yakici kullandin mi benimde kilo sorunum sadece gobek ve bel diger bolgelerde yok sikintim yardimci olursan sevinirim yag yakici kulalansam faydasi olurmu tavsiye ediyon mu
MAKALELER
Oturmak Yaşamı Kısaltıyor!

Düzenli egzersiz yapıyor olsan bile oturmak insan hayatını kısaltıyor diyor American Journal of Preventive Medicine’ın yaptığı araştırmanın sonuçları.

kaynağa git 30.07.2016
Müzik, HIIT Antrenmanlarını Daha Şiddetli Yapabilmenizi Sağlıyor

Müzik, kişinin egzersiz stresine tahammül kapasitesini yükseltiyor, HIIT antrenmanlarında şiddeti artırmanıza ve daha yüksek zorlu bir antrenman yapmanıza olanak veriyor.

kaynağa git 04.10.2016
BİLİMSEL ARAŞTIRMALAR
Güçlenme antrenmanları için antrenman öncesi ve sonrası beslenme

ACE (American Council on Exercise) antrenmandan sonra 3:1 oranında karbonhidrat:protein tüketilmesini öneriyor

kaynağa git 14.08.2016
Kardiyo Egzersizleri Glikojen Yerine Yağ Depolarının Kullanılmasını Sağlıyor

Kardiyo egzersizi yapan kişilerde mitokondri yoğunluğu artmakta, vücut enerji ihtiyacını kas glikojeni ve kan şekeri yerine yağ depolarından karşılamaya yönelmekte, laktik asit üretimi de azalmakta.

kaynağa git 19.09.2016
PROGRAMLARIMIZI UYGULAYANLAR
13438
PROGRAMLARIMIZI UYGULAYANLAR
MAKALE SAYISI
352
MAKALE SAYISI
VİDEO İZLENME SAYISI
24047797
VİDEO İZLENME SAYISI
TAKİPÇİLERİMİZ KAÇ ÜLKEDE
194
TAKİPÇİLERİMİZ KAÇ ÜLKEDE
VİDEO SAYISI
307
VİDEO SAYISI