GvF <span class='ince'>Blog</span>

GvF Blog

Tüm Başarı Hikayeleri

Genç ve Fit Başarı Hikayeleri – Aykın

Cumartesi, 27 Haziran 2015 | Genç ve Fit

Aykın düzenli spor yapmaya başladı ve kas kütlesini birkaç ay içinde hatırı sayılır bir şekilde artırmayı başardı. Aykın'ın mesajını ve medyalarını aşağıda sizinle paylaşıyoruz

“Merhaba öncelikle bu sporla 6 ay önce tanıştım ve hala ilk günkü gibi bu spora meraklıyım. Önceden bilgisayar başından kalkmayan beslenmeme hiç dikkat etmeyen bir hayatım vardı fakat artık bu düzenin böyle devam etmememesi gerektiğini düşündüm. Aslında bu spora Genç ve Fit in youtube kanalındaki videoları izleyerek ve araştırarak başlamış oldum bu spor artık benim için bir yaşam stili olmuş durumda gerçekten her geçen gün yeni birşeyler öğrenmek ve vücudumun geliştiğini görmek beni motive ediyor. 5. Ay önceki fotografıma baktıgımda cok şaşırdım bu spora sizin sayenizde başladım ne kadar teşekkür etsem azdır emeklerinizin karşılıgını inşallah alırsınız :)

Teşekkürler Genç ve Fit.”

aykin 2

PAYLAŞ
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
Cuma, 26 Temmuz 2013
İstekleriniz doğrultusunda bu seriye daha çok ve ilginç bölümler eklemeye çalışıyoruz. Gezi ve spor serisinin bu [...]

Üyelik Gerekli

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalı ya da kayıt olmalısın.

YORUM YAZ
3 YORUM
 • Ferhat Ece
  Ferhat Ece / 1 Ağustos 2015, 11:44 / CEVAPLA
  Başarıların devamını dilerim kardeş :) 5 ay kadar bende yaptım elimde olmayan nedenlerle 2 ay kadar bi ara verdim tekrar başladım 1 hafta oldu Allah izin verirse Genç ve Fit sayesinde bir başarı yakalamaya devam edeceğim. Allah sabırlar ve kolaylıklar versin :)
 • SAMET G
  SAMET G / 10 Temmuz 2015, 10:57 / CEVAPLA
  Merhabalar.benim boyum 185 cm kilom 103 tu.ama genc ve fit uygulamasini kullanmaya basladiktan sonra ve birazda yemekleride az yiyerek 18 gun icerisinde 97 kilo oldum.tesekkurler genc ve fit.:))))
 • Aziz Yılmazer
  Aziz Yılmazer / 29 Haziran 2015, 04:03 / CEVAPLA
  Merhaba aykın, 5 ayda fotoğraflarda gördüğüm değişimin beni daha da hırslandırdı şu an.Ben de an itibariyle senin 5 ay önce ki evrendeyim.Bilgisayar bağımlısı düzensiz beslenen biriyim.Uzun zaman önce bu siteyle tanıştım fakat şimdi hiç bırakmadan devam etmek üzere hayatımı değiştirmeye karar verdim.Öncesi ve sonrası fotoğraflarımın bir kaç ay sonra sitede yayınlanmasına izin vereceğim o zamana dek sağlıklı yaşam diliyorum sana ve herkese.Teşekkürler gecvefit.com
MAKALELER
Müzik, HIIT Antrenmanlarını Daha Şiddetli Yapabilmenizi Sağlıyor

Müzik, kişinin egzersiz stresine tahammül kapasitesini yükseltiyor, HIIT antrenmanlarında şiddeti artırmanıza ve daha yüksek zorlu bir antrenman yapmanıza olanak veriyor.

kaynağa git 04.10.2016
2016 nın 1 numaralı Fitness Trendi Giyilebilir Elektronik Fitness Cihazları Olacak

ACSM nin her sene yaptığı ankette bu sene en popüler trendin Fitbit vb gibi elektronik fitness cihazlarının olacağı öngörülüyor. 2. sırada vücut ağırlığı antrenmanları, 3. sırada da HIIT antrenmanları var.

kaynağa git 09.09.2016
BİLİMSEL ARAŞTIRMALAR
Futbolcular! Denge Antrenmanı Çabukluğu Artırıyor, Reaksiyon Zamanını Düşürüyor

Dergipark’ta yayınlanan ve Türkiye’de yapılan araştırmada, denge antrenmanlarının kişinin hem reaksiyon zamanını, hem de vücut kitle endeksini iyileştirdiği görülmüş.

kaynağa git 18.08.2016
Karbonhidrat tüketimi ve rezistans antrenmanları

Yüksek set, ağırlık ve tekrar sayısına sahip ağırlık antrenmanlarından sonra karbonhidrat tüketiminin önemi

kaynağa git 10.08.2016
VİDEO SAYISI
306
VİDEO SAYISI
PROGRAMLARIMIZI UYGULAYANLAR
14644
PROGRAMLARIMIZI UYGULAYANLAR
VİDEO İZLENME SAYISI
26111258
VİDEO İZLENME SAYISI
MAKALE SAYISI
352
MAKALE SAYISI
TAKİPÇİLERİMİZ KAÇ ÜLKEDE
194
TAKİPÇİLERİMİZ KAÇ ÜLKEDE