GvF <span class='ince'>Blog</span>

GvF Blog

Tüm Başarı Hikayeleri

Genç ve Fit Başarı Hikayeleri – Aykın

Cumartesi, 27 Haziran 2015 | Genç ve Fit

Aykın düzenli spor yapmaya başladı ve kas kütlesini birkaç ay içinde hatırı sayılır bir şekilde artırmayı başardı. Aykın'ın mesajını ve medyalarını aşağıda sizinle paylaşıyoruz

“Merhaba öncelikle bu sporla 6 ay önce tanıştım ve hala ilk günkü gibi bu spora meraklıyım. Önceden bilgisayar başından kalkmayan beslenmeme hiç dikkat etmeyen bir hayatım vardı fakat artık bu düzenin böyle devam etmememesi gerektiğini düşündüm. Aslında bu spora Genç ve Fit in youtube kanalındaki videoları izleyerek ve araştırarak başlamış oldum bu spor artık benim için bir yaşam stili olmuş durumda gerçekten her geçen gün yeni birşeyler öğrenmek ve vücudumun geliştiğini görmek beni motive ediyor. 5. Ay önceki fotografıma baktıgımda cok şaşırdım bu spora sizin sayenizde başladım ne kadar teşekkür etsem azdır emeklerinizin karşılıgını inşallah alırsınız :)

Teşekkürler Genç ve Fit.”

aykin 2

PAYLAŞ
İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Üyelik Gerekli

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalı ya da kayıt olmalısın.

YORUM YAZ
3 YORUM
 • Ferhat Ece
  Ferhat Ece / 1 Ağustos 2015, 11:44 / CEVAPLA
  Başarıların devamını dilerim kardeş :) 5 ay kadar bende yaptım elimde olmayan nedenlerle 2 ay kadar bi ara verdim tekrar başladım 1 hafta oldu Allah izin verirse Genç ve Fit sayesinde bir başarı yakalamaya devam edeceğim. Allah sabırlar ve kolaylıklar versin :)
 • SAMET G
  SAMET G / 10 Temmuz 2015, 10:57 / CEVAPLA
  Merhabalar.benim boyum 185 cm kilom 103 tu.ama genc ve fit uygulamasini kullanmaya basladiktan sonra ve birazda yemekleride az yiyerek 18 gun icerisinde 97 kilo oldum.tesekkurler genc ve fit.:))))
 • Aziz Yılmazer
  Aziz Yılmazer / 29 Haziran 2015, 04:03 / CEVAPLA
  Merhaba aykın, 5 ayda fotoğraflarda gördüğüm değişimin beni daha da hırslandırdı şu an.Ben de an itibariyle senin 5 ay önce ki evrendeyim.Bilgisayar bağımlısı düzensiz beslenen biriyim.Uzun zaman önce bu siteyle tanıştım fakat şimdi hiç bırakmadan devam etmek üzere hayatımı değiştirmeye karar verdim.Öncesi ve sonrası fotoğraflarımın bir kaç ay sonra sitede yayınlanmasına izin vereceğim o zamana dek sağlıklı yaşam diliyorum sana ve herkese.Teşekkürler gecvefit.com
MAKALELER
Unutkanlık Problemin mi Var? Spor Yap!

Spor, beynin bazı kimyasalları salgılamasını tetikleyerek unutkanlığı önlemede veya yavaşlatmada da etkili oluyor!

kaynağa git 30.07.2016
2016 nın 1 numaralı Fitness Trendi Giyilebilir Elektronik Fitness Cihazları Olacak

ACSM nin her sene yaptığı ankette bu sene en popüler trendin Fitbit vb gibi elektronik fitness cihazlarının olacağı öngörülüyor. 2. sırada vücut ağırlığı antrenmanları, 3. sırada da HIIT antrenmanları var.

kaynağa git 09.09.2016
BİLİMSEL ARAŞTIRMALAR
Yüksek Tansiyon Hastaları – Egzersiz Size de Yararlı!

Journal of Science and Medicine in Sport’da yayınlanan bir araştırma, haftalık yapılacak olan 4-5 orta ila yüksek şiddette kardiyo ve 2 ağırlık antrenmanlarının yüksek tansiyon hastalarına da faydalı olduğunu gösteriyor.

kaynağa git 20.08.2016
Futbolcular! Denge Antrenmanı Çabukluğu Artırıyor, Reaksiyon Zamanını Düşürüyor

Dergipark’ta yayınlanan ve Türkiye’de yapılan araştırmada, denge antrenmanlarının kişinin hem reaksiyon zamanını, hem de vücut kitle endeksini iyileştirdiği görülmüş.

kaynağa git 18.08.2016
MAKALE SAYISI
352
MAKALE SAYISI
TAKİPÇİLERİMİZ KAÇ ÜLKEDE
194
TAKİPÇİLERİMİZ KAÇ ÜLKEDE
PROGRAMLARIMIZI UYGULAYANLAR
13438
PROGRAMLARIMIZI UYGULAYANLAR
VİDEO İZLENME SAYISI
24047797
VİDEO İZLENME SAYISI
VİDEO SAYISI
307
VİDEO SAYISI