GvF <span class='ince'>Blog</span>

GvF Blog

Tüm Başarı Hikayeleri

Genç ve Fit Başarı Hikayesi - Kaan Ergin

Çarşamba, 3 Ağustos 2016 | Genç ve Fit

İnsanın hayatının kontrolünü alıp büyük değişiklikler başarabileceğinin harika bir örneği Kaan. 25 kiloyu tam da istediğimiz gibi kas kütlesini artırıp yağ oranını düşürerek vermeyi başarmış. Bunun ötesinde başkalarının hayatında da değişim yapmalarına yardımcı olmaya başlamış. Süpersin Kaan. Yeni, sağlıklı ve fit versiyonunun keyfini çıkar. Fazlasıyla hak ettin

Yaşadıklarını kendisinden dinleyelim:

“Öncelikle selamlar Gökhan ve Volkan abiler. Size teşekkürü bir borç bilirim. Çünkü sayenizde 100 kilonun üzerindeyken ve %30 dan fazla yağ oranına sahipken sadece sizin tavsiye ve antrenman videolarınızla 6 ay gibi kısa bir sürede 75 kilo ve %7-8 civarı bir yağ oranına düştüm.

Son 2 aydır da spor salonuna yazıldım ve burada spor yapmaya devam ediyorum. Fakat burada fark ettim ki insanlar birçok eksik ve yanlış bilgi ile yönlendiriliyorlar. Ben de her fırsatta yanlış olan şeyleri gördüğümde dilim döndüğünce insanlara anlatmaya çalışıyorum. Hoş salondaki hocaların pek hoşuna gitmiyor bu durum ama onlara da sizin videolardan alıntılar yaparak cevap veriyorum. Bazen kabul ediyorlar bazen itiraz ediyorlar ama henüz dayak yemedim rahatım o konuda ama hocalardan bir tanesi baya kıl oluyor bana. Diğer müşterilerden de beni hoca zannedenler oluyor bazen :D. Öyle yuvarlanıp gidiyoruz ama az önce bahsettiğim gibi yanlış bilinen çok fazla şey var. Biraz atışıyoruz insanlarla bu konuda ama benim referansım ağır basıyor. İnsanlara 1 sene önceki fotoğraflarımı gösterdiğimde elim güçleniyor.

Daha söylenecek çok şey var bunu siz de biliyorsunuzdur, liste uzayıp gider. Neyse mail görünce hemen yazmaya karar verdim. İnsanların bilinçlenmesine belki bir katkım olabilir diye. Ek olarak eski ve yeni halimin fotoğraflarını atacağım bunda çok önemli payınızın olduğunu da belirtmek isterim. Her şey için teşekkürler.

 

PAYLAŞ
İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Üyelik Gerekli

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalı ya da kayıt olmalısın.

YORUM YAZ
3 YORUM
 • Çakır Oto Lastik
  Çakır Oto Lastik / 24 Ekim 2016, 09:55 / CEVAPLA
  bu iş azim ve disiplin işi kutlarım 2 aydır uğraşıyorum gerçekten kolay olmuyor...
 • Mustafa DADAY
  Mustafa DADAY / 4 Ağustos 2016, 20:08 / CEVAPLA
  Kaan Ergin, tebrik ediyor, motivasyonunun devamını diliyorum.
 • Şahin Abut
  Şahin Abut / 4 Ağustos 2016, 19:17 / CEVAPLA
  Tebrikler Kenan! :)
MAKALELER
2016 nın 1 numaralı Fitness Trendi Giyilebilir Elektronik Fitness Cihazları Olacak

ACSM nin her sene yaptığı ankette bu sene en popüler trendin Fitbit vb gibi elektronik fitness cihazlarının olacağı öngörülüyor. 2. sırada vücut ağırlığı antrenmanları, 3. sırada da HIIT antrenmanları var.

kaynağa git 09.09.2016
Antrenman Sonrasındaki Hormon Artışı Hipertrofiyi Veya Güçlenmeyi Etkilemiyor

Journal of Applied Physiology de yayınlanan makalede çok ilginç iki çıkarım var. Antrenman sonrasındaki bazı hormonlarda oluşan artışın, veya antrenmanda kullandığın ağırlık miktarının hipertrofi veya güçlenme üzerinde hiç bir etkisi yok.

kaynağa git 30.07.2016
BİLİMSEL ARAŞTIRMALAR
Uzun süreli oruç, IGF-1/PKA'yı düşürerek kök hücre yenilenmesini hızlandırmakta

Intermittent Fasting stem cell yani kök hücre üretimini hızlandırmış

kaynağa git 04.08.2016
Arka arkaya yapılan şiddetli ağırlık çalışmalarının ardından gıda tüketip tüketmemenin hormonlar üzerindeki etkisi

Ağırlık antrenmanından sonra karbonhidrat tüketmeyen grubun bir sonraki antrenmanda performansı önemli derecede düşmüş. Protein ve karbonhidrat tüketen grubun insülin, büyüme hormonu ve IGF miktarı daha yüksek olduğu ve laktat birikmesinin azaldığı görülmüş. Bu glikojen depolarının daha etkin şekilde yapılmasını ve protein sentezinin artmasını sağlamış

kaynağa git 30.07.2016
VİDEO SAYISI
306
VİDEO SAYISI
MAKALE SAYISI
352
MAKALE SAYISI
VİDEO İZLENME SAYISI
26111258
VİDEO İZLENME SAYISI
PROGRAMLARIMIZI UYGULAYANLAR
14644
PROGRAMLARIMIZI UYGULAYANLAR
TAKİPÇİLERİMİZ KAÇ ÜLKEDE
194
TAKİPÇİLERİMİZ KAÇ ÜLKEDE