Genç ve Fit'in <span class='ince'>Hikayesi</span>

Genç ve Fit'in Hikayesi

Genç ve Fit, bugün Türkiye’nin en fazla sayıda takipçisi olan sağlıklı yaşam ve fitness platformu. Bu platformu, insanların hayatlarını değiştirmelerine yardımcı olabilmek, aşırı bir bilgi kirliliği bulunan bu alanda insanlara neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlatmak için kurduk.

Başladığımızda fitness, vücut geliştirme ve egzersiz bilimi hakkında kayda değer hiçbir online kaynak yoktu. Biz bunu değiştirmeye karar verdik. Hayat gerçekten çok kısa ve zamanımızı anlamlı ve insanlara faydalı olabilecek bir şekilde geçirmeyi tercih ettik. Bunun kendi mutluluğumuzu da çok arttırdığını fark ettik.

Sadece bir kaç yıl öncesinde kendimiz dışında videolarımızı kaç kişinin izlediğini tek tek sayardık. Bugün web sitemiz ve sosyal medya kanallarımızla ayda bir milyonun üzerinde kişiye ulaşan büyük bir aile olduk.

Nasıl Oldu Bu?

Biz çoğu kişinin düşündüğünün aksine daima atletik ve karın kasları belirgin, fit vücutlara sahip olmadık. Değişim sürecini birebir kendimiz yaşadık, bu isin hem fizyolojik hem psikolojik kısımlarını yakından biliyoruz.

Bizde asla baskıcı, egosu yüksek, cesaret kırıcı bir yaklaşıma yer yok. Kişilere yaklaşımımız daima onu motive edici ve sporu sevdirici yönde. Pozitif tutumun insanlardaki etkilerini anlatmamıza gerek yok, yarattığımız ortamda da bunu daima sürdürmek esasımız.

Program ve tavsiyelerimizi uygulayan ve süper sonuçlar alan yüzlerce kişinin gönderdikleri başarı hikayelerini görenler, gücün aslında kendilerinde olduğunu fark ediyor, kendilerinin de yapabileceğine inanıyor ve motivasyonları artıyor.

Bu sürekli değişen ve yenilenen bir arenada fitness’ın dünyadaki merkezi California’da yaşamak, en son gelişmeleri takip edip konferanslara ve eğitimlere katılabilmek de paylaşımlarımıza çok büyük katkı sağlıyor.

Bizim savımız çok basit

Sistematik, bilimsel ve metodik bir yaklaşım ve fitness prensiplerinin doğru bir şekilde uygulanması ile herkesin ideal bir vücuda kavuşabilmesi mümkün. Genetik yapın, başladığın nokta ne olursa olsun. Karar vermen ve ne yapacağını bilmen yeterli. İlkini sen yapacaksın, ikincisi için biz sana yol göstereceğiz.

Hikayemize Gelirsek..

Sana, sene sene başımızdan geçenleri sakince anlatacağız.

Mart 2012

Gencvefit.com ve sosyal medya kanallarımız yayın hayatına başladı

Ekim 2013

İlk defa bir videomuz 1 milyon izlenmeye ulaştı

Ocak 2014

Genç ve Fit, YouTube tarafından Türkiye’nin en iyi 4 kanalından biri seçildi

Ağustos 2014

Web sitemize üyelik sistemi açıldı

Aralık 2015

Aylık ulaştığımız kişi sayısı 1 milyonu aştı

Ocak 2016

Ürettiğimiz makale, blog post ve video sayısı 1.000’i geçti

Mart 2016

YouTube kanalımız 100.000 aboneyi, Facebook takipçi sayımız 125.000’i, video izlenme sayımız 20 milyonu aştı

Ağustos 2016

Gencvefit.com yepyeni görünüşü, yazar kadrosu ve tüm yenilikleri ile hayata geçti