<span class='ince'>Başarı</span> Hikayeleri

Başarı Hikayeleri

Bu sayfada programlarımızı ve sağlıklı beslenmeye dair bilgilerimizi uygulayarak hayallerindeki vücuda ulaşanların hikayelerini bulacaksın.

EREN Öncesi 118
kg
EREN Sonrası 75
kg
EREN,
43 kilo
verdi!

118 kiloydum ve umudum yoktu. Sizin egzersizleriniz ile inanılmaz bir değişim gördüm ve 3 ay sonra vücudum neredeyse üçgen haline geldi.

SALİH Öncesi 120
kg
SALİH Sonrası 82
kg
SALİH,
38 kilo
verdi!

Çok zorlandım ama hiç pes etmedim. 9 ay içerisinde tam 38 kilo verdim. Zayıflamama destek olan Genç ve Fit ailesine çok teşekkür ederim.

GÖKAY Öncesi 126
kg
GÖKAY Sonrası 76
kg
GÖKAY,
50 kilo
verdi!

Sizin youtube videolarınızdan ilham alarak "try hard" yaptım, 126 kilodan 76 kiloya indim. Farkında olmadan hayatımı değiştiriyorsunuz, bunun için teşekkür ederim.

ERKUT'UN DEĞİŞİMİ Öncesi
ERKUT'UN DEĞİŞİMİ Sonrası
ERKUT'UN DEĞİŞİMİ

3 aylık bir çalışmayla kendimi geliştirerek hatlı bir vücuda sahip oldum.

MURAT'IN DEĞİŞİMİ Öncesi
MURAT'IN DEĞİŞİMİ Sonrası
MURAT'IN DEĞİŞİMİ

Bu işin yaşı yok. Azimli bir çalışma disiplini ve sağlıklı beslenme ile 40 yaşında bu görünüme ulaştı.

SERTAÇ Öncesi 108
kg
SERTAÇ Sonrası 81
kg
SERTAÇ,
27 kilo
verdi!

Önceleri okuldaki futbol maçları dahil pek sporla ilgilenen biri değildim (vücuttan da anlaşılacağı üzere). Genç ve Fit’e teşekkür eder ve hiçbir şeyin imkansız olmadığını hatırlatmak isterim.

DAVUT Öncesi 145
kg
DAVUT Sonrası 95
kg
DAVUT,
50 kilo
verdi!

Kendimi sağlıksız, sürekli yorgun ve güçsüz hissetmem sonucu spora başladım. Egzersiz programları ve uyguladığım sıkı diyet ile şimdiki halime geldim.

İLKER Öncesi 160
kg
İLKER Sonrası 118
kg
İLKER,
42 kilo
verdi!

Genç ve Fit'in tavsiyeleri sayesinde 13 Ayda 42 Kilo verdim, yolun daha yarısındayım. Herkese Genç, fit ve sağlıklı günler diliyor, üstadlarıma paylaşımları ve tavsiyeleri için sonsuz teşekkürler ediyorum. İyiki varsınız...

MERT Öncesi 110
kg
MERT Sonrası 80
kg
MERT,
30 kilo
verdi!

Genç ve Fit bana azimli olmayı öğretti ve spor alışkanlığının başlamasına yardımcı oldu. Hiçbir şey imkansız değildir. Yapmayı yürekten istemek yeter. Teşekkürler Genç ve Fit.

SERKAN Öncesi 87
kg
SERKAN Sonrası 71
kg
SERKAN,
16 kilo
verdi!

Moskova'da yaşıyorum. Sadece videolarinızdaki bilgiler doğrultusunda çalışmaya başladım ve benim için mükemmel denebilecek seviyeye geldim. Yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim.

KERİM Öncesi 135
kg
KERİM Sonrası 84
kg
KERİM,
51 kilo
verdi!

Daha önceden denemeler yaptım fakat hepsinde sıkıldım bıraktım. Genç ve Fit'in antrenmanları ile her gün gramlarca kilo vermem hoşuma gitti, devam ettim. 4 ay sonunda aynaya baktıgımda kendimi tanıyamaz oldum. Haberiniz olmadan da hayatımı değiştirdiniz. Teşekkür ederim.

HAKAN Öncesi 82
kg
HAKAN Sonrası 66
kg
HAKAN,
16 kilo
verdi!

Dört ayda 16 kilo vermemek için tek neden istememek arkadaşlar. İstedikten sonra engel kalmıyor. Diyet + kardiyo + ağırlık + bisiklet + beş ay + sakal + bıyık + güneş :)))

BERK Öncesi 80
kg
BERK Sonrası 66
kg
BERK,
14 kilo
verdi!

Başladığım ilk gün kimse inanmamıştı. Seviye 1 egzersizlerini ve sitenizdeki haftalık besin planlarını harfi harfine uyguladim. 3 ay içinde 14 kilo verdim ve kaslarım çıktı. Hiç bir şeyin imkansız olmadığını anladım.

SALİH Öncesi 84
kg
SALİH Sonrası 61
kg
SALİH,
23 kilo
verdi!

84 kg iken hem görüntüm hem sağlığımdan dolayı spora başladım. Spor salonuna gittim ama bir yararı olmadı. Tam vazgeçecekken sizin sitenize rastladım sitenizdeki Seviye 1 deki hareketlerini uygulayarak 61 kg'a düştüm, tabii ki sizin sayenizde.

AYKIN'IN DEĞİŞİMİ Öncesi
AYKIN'IN DEĞİŞİMİ Sonrası
AYKIN'IN DEĞİŞİMİ

5 ay önceki fotoğrafıma baktığımda çok şaşırdım, bu spora sizin sayenizde başladım. Ne kadar teşekkür etsem azdır.

YİĞİT Öncesi 90
kg
YİĞİT Sonrası 77
kg
YİĞİT,
13 kilo
verdi!

Askeri lise sınavlarına girmek istiyordum ve aşağı yukarı 20 kilo fazlam vardı. Çok iyi bir diyet ve antrenman programıyla 3 ayda kiloları verdim ve tekrardan kas olarak kilo aldım. Geçirdiğim değişim sürecinde Genç ve Fit'in HIIT kardio ve full plyometrics videoları çok işime yaradı.

MUSTAFA Öncesi 92
kg
MUSTAFA Sonrası 72
kg
MUSTAFA,
20 kilo
verdi!

Volkan ve Gökhan'a ne kadar teşekkür etsem az. Sizi takip etmeye başlamamdan sonra sağlık durumum tamamen değişti. İdmanlarınızı yapmaya başladım, 20 kilo verdim. Artık tansiyon ve kolestrol hastası değilim. Amatör sporculara olan desteğinizden ötürü (yani ben) minnettarım. Hayat kalitesi arttığında yaşamak daha zevkli.

GENÇ VE FİT'İ TAKİP EDEN ASKERLER Öncesi
GENÇ VE FİT'İ TAKİP EDEN ASKERLER Sonrası
GENÇ VE FİT'İ TAKİP EDEN ASKERLER

Şırnakta, dağda kısıklı imkanlarla spor yaparak Genc ve Fit'i takip eden askerlerimiz

ÖMER Öncesi 102
kg
ÖMER Sonrası 75
kg
ÖMER,
27 kilo
verdi!

Sizlerin antrenmanları ve beslenme programları ile kendi hayatıma yön verdim.6 ayda 102 kg'dan 75'e düştüm. Bu sporda gidebildiğim yere kadar gitmek istiyorum. Genç ve Fit ailesine çok teşekkür ederim.

İBRAHİM Öncesi 103
kg
İBRAHİM Sonrası 88
kg
İBRAHİM,
15 kilo
verdi!

Sağlam çalışma artı diyetle Genç ve Fit'in videolarını uyguladım, göründüğü gibi çok faydasını gördüm. Size çok teşekkür ederim.

DERYA Öncesi 83
kg
DERYA Sonrası 66
kg
DERYA,
17 kilo
verdi!

Hani bir barutu ateşlersiniz ya tıpkı o misal sizi takip ederek şu anki görüntüme ulaştım. Teşekkür ederim GENÇ VE FİT çok teşekkür ederim.

KAAN Öncesi 100
kg
KAAN Sonrası 75
kg
KAAN,
25 kilo
verdi!

Sayenizde 100 kilonun üzerindeyken ve %30 dan fazla yağ oranına sahipken sadece sizin tavsiye ve antrenman videolarınızla 6 ay gibi kısa bir sürede 75 kilo ve %7-8 civarı bir yağ oranına düştüm. Her fırsatta yanlış olan şeyleri gördüğümde sizden alıntılar yaparak insanlara anlatmaya çalışıyorum.

BUĞRA Öncesi 87
kg
BUĞRA Sonrası 67
kg
BUĞRA,
20 kilo
verdi!

Özgüven eksikliğinden fotoğraf çektirmezdim. Genç ve Fit yardımıyla evde spor yaparak 20 kg verdim ve düzenli beslenme ile sporu hayat felsefesi haline getirdim.

YİĞİT'İN DEĞİŞİMİ Öncesi
YİĞİT'İN DEĞİŞİMİ Sonrası
YİĞİT'İN DEĞİŞİMİ

Sizin videolarınız sayesinde büyük bir yağ oranına sahipken, bunu düşük seviyelere getirmeyi başardım. İnsan inandığı ve istediği sürece herşeyi başarabilir yeter ki istekli ve azimli olsun.

HAKAN Öncesi 82
kg
HAKAN Sonrası 64
kg
HAKAN,
18 kilo
verdi!

Ben, kardeşim, kuzenim ve bir arkadaşım daha sayenizde sporu hayatımızın vazgeçilmezleri haline getirdik. Sizin sayenizde spora başladım, sigarayı bıraktım. Artık bende Genç ve Fit’im!

Hadi, sen de bir değişim başlat!

İstersen Kilo Verme veya Kilo Alma bölümlerimize geçerek amacına yönelik ve spesifik bir şekilde neler yapman gerektiğini okuyabilir ve sen de bu sayfada yer alabilirsin